O mě

Dobrý den,

rád bych, aby stránky nebyly pouze anonymním souhrnem informací a služeb, ale rád bych jim vtisknul i konkrétní lidskou tvář, která za nimi stojí. Proto mi dovolte, abych se úvodem představil. Jmenuji se David Číhal, je mi 37 let, vystudoval jsem inženýrský obor na Fakultě stavební v Brně a jsem absolventem Hocheschool van Utrecht v Nizozemí, která je jednou ze zemí, kde jsem žil, pokud opomenu dva roky strávené v Egyptě a období pobytu v Anglii. Mezi mé koníčky patří zejména bojová umění, sport, kinematografie a vzdělávání se.

V současné době se věnuji nejen developerským projektům, ale i obchodu na internetu. V současnosti je to právě Amazon, který mě zaujal svými neomezenými možnostmi a celkovou obchodní strategií, která z něj tvoří jedinečnou obchodní příležitost dneška. A to bez ohledu na to, jestli zastupujete větší firmu a nebo jste pouze jednotlivcem, či fyzickou osobou.

I když má Amazon pobočky po celém světě, já jsem se soustředil pouze na americký trh, který má největší kupní sílu ze všech ostatních a je tak nejideálnějším místem, kde prodávat své produkty.

Obchodu a prodeji na Amazonu jsem se intenzivně věnoval celý poslední rok, kdy jsem se metodou pokus – omyl propracovával celým jejich komplexním systémem k cíli. I když to trvalo celý dlouhý rok, kdy jsem komunikoval průběžně s Amazonem formou telefonátů, emailů, chatů apod…tak toho v žádném ohledu nelituji, protože mi to dalo neocenitelný zdroj informací a znalostí, které se můžete naučit jen tak, že od začátku projdete celým procesem a vyřešíte spousty problémů, než se dostanete k cíli a umístíte na Amazon první produkt a uděláte první prodej.

Já jsem se na trh amerického Amazonu dostal letos v únoru se svým prvním produktem a již nyní plánuji další. Celá cesta od výroby až k naskladnění výrobku bude už v tomto případě znatelně kratší, protože přesně vím jaké kroky a v jakém sledu provést. Tuto cestu a mé know-how jak se na ni vydat nabízím i Vám všem, je jen na Vás jestli se rozhodnete po ní vydat.

Negarantuji Vám zázračné prodeje, protože to garantovat ani s čistým svědomím nelze a ten, kdo to dělá, není dle mého názoru úplně korektní ve svém jednání.

Já garantuji to, že Vás provedu celým procesem jak výrobek na Amazon dostat a jak jej začít na americkém Amazonu prodávat. Naučím Vás jaké podmínky, formuláře a postupy dodržet, aby jste nemuseli postupnému zkoušení věnovat celý rok jako já (a to i za předpokladu, že mám velmi dobrou angličtinu, jelikož jsem působil většinou vždy v amerických nebo anglických firmách a dlouhodobě žil v zahraničí).